Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Fuentes Bebino [ coko / ID: 157 ]


Coko
 Share

Recommended Posts

 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Robert
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Elev la liceu deocamdata.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece ma joc de ceva timp pe server si am prins o "experienta" pot spune si cred ca as putea ajuta si alti oameni care au nevoie de ajutor , sunt destul de activ ma joc cam in fiecare zi 7-8 ore , si sunt destul de calm . 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut sunt Robert , am 18 ani si sunt din Brasov. Inca sunt la liceu in cls a 11 a . Deobicei sunt o fire calma dar mai am si eu "momentele mele" .  Stiu ca nu prea am un trecut foarte stralucit in spate pe aceasta comunitate dar m-am schimbat ...

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Fuentes Bebino
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): coko
  • Ore jucate pe server: 400
  • De cat timp jucati pe server: Ianuarie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  7-8 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un ban pentru nerespectarea timpului minim in politie.
  • ID-ul din joc: 157
  • Averea detinuta in joc: O casa in mirror clasa A, Audi R8 , si 500.000$ cash + masinile de la pachetul V.I.P. Emerald.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  As incerca sa ajut cat mai multe persoane posibil , sa ma implic mult mai mult in dezvoltarea RP-ului meu si a comportamentului meu .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Helperul se ocupa cu rezolvarea ticketelor , raspunde la intrebari pe chat ,  ajuta playerii noi care au nevoie de ajutor , si rezolva reclamatiile/nelamuririle care le au playeri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share