Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Ralio Andrei [RalioMc /435]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti: Kettering 
  • Cu ce va ocupati:  Lucrez ca si livrator mancare 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Vreau sa experimentez cum e sa fi ca helper si imi place sa ajut  jucatorii si plus de asta aplic pentru helper deoarece este nevoie de staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana sincera nu imi place sa mint,sunt calm ,imi plac motoarele,sa beau cu prietenii,sa vad locuri noi ,sa invat chestii noi

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ralio Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): raliomc
  • Ore jucate pe server: 270 +
  • De cat timp jucati pe server:  Joc pe acest server din 2018 dar nu am fost o persoana atat de activa si populara
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3,4 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, un warn pentru ca nu am rulat accidentu intr-o urmarire.
  • ID-ul din joc: 435
  • Averea detinuta in joc: 3,5 kk.   vre-o 3 motociclete 1 atv,un logan si cele de la V.I.P
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa conving mai mult jucatorii, sa faca mai mult role play 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Ajuta jucatorii la nevoile lor sau cel putin incearca sa le rezolve ticket-ul
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share