Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER] Atsuya Valentin [ Fubuki Atsuya / ID: 512 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Valentin
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Student la informatica.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: De acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc la perfectiune regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie, deoarece sunt activ pe server, de curand am primit sansa la dVeh, iar pana acum, poti spune ca mi-am facut treaba. Sunt destul de matur si capabil pentru a face fata oricarei probleme. Imi place sa ofer ajutor celor ce au nevoie. Pentru mine ar fi o mare onoare sa fac parte din staff, deoarece este cea mai mare comunitate de RolePlay din Romania. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt acel tip de om care promoveaza buna crestere, o educatie aleasa, si nu în ultimul rând respectul. Mereu am trait cu gândul de a respecta pe toti. Cand am un scop, fac absolut orice imi sta in putinta ca sa-l ating, indiferent de ce anume implica asta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Atsuya Valentin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Fubuki Atsuya
  • Ore jucate pe server: 256
  • De cat timp jucati pe server: 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In principiu, undeva la 6-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 512
  • Averea detinuta in joc: Am vreo 700k, un BMWm5e60(ceva de genu), o Dacia si un apartament clasa B in zona Eclipse.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut niciodata altercatii sau discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff-ului. M-am inteles foarte bine si i-am respectat si in continuare ii respect pe oamenii din staff. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta foarte mult comunitatea, ajutand la tickete si problemele dupa server.  M-as implica foarte mult si as ajuta pe toti jucatorii dupa server. De fiecare data cand o sa fiu pe server, o sa incerc pe cat posibil sa ma duc la fiecare jucator in parte sa ii ajut. Pentru mine, aceasta functie nu ma face mai presus de ceilalti jucatori, doar ca o sa am niste responsabilitati si trebuie sa mi le respect si sa le fac. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper are rolul de a ajuta un player, deci un Helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor in situatia in care, un player detine o intrebare, adica o nelamurire, despre o comanda sau despre o regula aflata in regulament. Dat find acest fapt, helper-ul se ocupa cu ajutarea playerilor in situatia in care este intrebat. Ei trebuie sa fie pregatiti pentru orice intrebare. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: De acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share