Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Durduliu Paxy [ Paxy / ID: 2020 ]


Paxy
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Marinescu Vlad.
  • Varsta reala: Am varsta de 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Traiesc in orasul Giurgiu.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev, elev in cadrul unui liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, nu sunt genul de persoana, munca profesionala este mai importanta si mai ales asta este corect.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur, pe parcursul activitatii mele m-am confruntat cu diferite situatii si am invatat regulamentul.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Avand in vedere ca am destul de multa activitate, am invatat multe despre acest server cat si despre aceasta functie, m-am decis sa aplic pentru o astfel de functie. Sunt destul de activ, responsabil cat si respectuos, consider ca merit o astfel de functie. Sunt pregatit pentru a ajuta jucatorii ce au nevoie de mine, desigur, cat mai frumos si calm. Sunt o fire perseverenta si asta m-a determinat sa incerc aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana caruia ii place sa lucreze cinstit, iar ceea ce ma caracterizeaza este bunul simt. Sunt un baiat glumet imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni imi plac foarte mult jocurile si ii respect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred ca am din toate cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna ca ai discernamant si nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca, adica nu pot pune la fund asa cum se zice in popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusi ma bucur ca sunt asa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ma numesc Durduliu Paxy.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Paxy
  • Ore jucate pe server: In momentul de fata am aproximativ 170 de ore, dar experienta in FiveM am de peste 3 ani.
  • De cat timp jucati pe server: Activez pe acest server de aproximativ 1 an de zile, timp in care am invatat multe.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Petrec zilnic in jurul a 5-6 ore, depinde de zi si de ceea ce trebuie sa fac pentru scoala.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din fericire, nu am niciun fel de sanctiune pe server, mereu am fost o fire care stie cum si cand sa vorbeasca si asta m-a ajutat extrem de mult.
  • ID-ul din joc: Am ID-ul "2020".
  • Averea detinuta in joc: Detin in jur a 400.000$, Ferrari 812, BMW 7LE, Audi Q7, Yamaha R6, Bmw seria 5.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu cu niciun fel de reputatie proasta, ma dedic carierei de politist in principiu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut astfel de altercatii, ascult si invat in cazul in care nu stiu ceva.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca ma pot dedica indeajuns de mult incat sa nu existe vreo nelamurire a cuiva. De exemplu, voi asculta absolut orice persoana implicata intr-o altercatie, voi analiza situatia, iar mai apoi voi da un verdict clar si corect. Vreau sa dau dovada de implicare, activitate si mai ales de corectitudine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand, un helper se ocupa cu ajutarea in mare parte a jucatorilor. Acestia trebuie sa dea dovada de profesionalism in pricipiu, de rabdare si de aptitudini de comunicare. Un helper trebuie sa asculte ambele parti intr-o problema/altercatie si trebuie mai ales sa fie impartial inainte sa poata da un verdict.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, pot filma absolut orice la o calitate video ridicata.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur, sunt perfect de acord si constient.
Edited by Paxy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share