Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cristea Alexandru [ AlexandruCL / ID: 899 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Cristea Alex
Varsta reala:16
Orasul unde traiti: Arad
Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a 10-a 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere merit aceasta functie pentru ca sunt o persoana foarte calma, foarte calculata, intotdeauna gandesc de doua ori inainte sa actionez si sunt o persoana matura. Imi place sa ajut lumea cu orice problema si am un limbaj corespunzator.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Buna ma numesc Alex, am varsta de 16 ani si ma pasioneaza atat jocurile pe calculator cat si iesitul afara cu prietenii. Timpul liber mi-l ocup in mare parte jucandu-ma pe acest server. Sunt o fire foarte calma si calculata, imi place sa ajut oamenii si sa rezolv probleme. Eu merg pe principiul respecta si vei fi respectat, respectul castigandu-se nu impunandu-se. Sunt o fire foarte perseverenta, iar daca imi pun in cap sa fac ceva nu ma voi opri pana cand fac acel lucru. Am o rabdare foarte mare cu toti playerii si incerc de fiecare data sa le explic pe un mod frumos daca au gresit, fapt pentru care am intrat si in politie, fara sa le vorbesc urat sau cu alte apelative de genul: "ma", "ba" pentru ca mi se par urate. 
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Cristea Alexandru
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AlexandruCL
Ore jucate pe server: Pe server momentan am 130 de ore
De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de 7 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: Zilnic acord aproximativ 5 ore pe server
Sanctiuni anterioare pe server: Un singur ban provizoriu cand eram la inceput pe server.
ID-ul din joc: 899
Averea detinuta in joc: Momentan detin 430k, toti banii pe care ii detin fiind facuti din politie.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut nici o altercatie cu nici-un membru al staff-ului deoarece ii respect
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie m-as axa in principal, deoarece sunt o fire rabdatoare, pe ajutarea playerilor noi care sunt la inceput, sa le explic ce sa faca si cum sa faca, sa le arat unde pot gasi regulamentul serverului in cazul in care nu l-au gasit si citi inca, dar si cu stersul masinilor abandonate si ajutarea playerilor de pe server care necesita asistenta unui membru staff pentru un fail/masini abandonate/ nelamuriri. 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor atat pe joc cat si cele de pe discord, ajutarea playerilor care necesita asistenta unui membru staff, cu stergerea masinilor abandonate care creeaza lag, dar si cu nelamuririle si intrebarile pe care le au playerii acestui server. Un helper intotdeauna trebuie sa faca playerii sa se simta bine veniti pe server vorbindu-le frumos si respectuos. Totodata un helper trebuie sa faca lumea sa se simta bine pe aceasta comunitate.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share