Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alvaro BAROC Castellano [ iamBarok / ID: 306 ]


Recommended Posts

 

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Baroc Alex
  • Varsta reala: 29
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Producator muzical/ singer 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie pentru ca doresc binele comunitatii , am timp sa ma implic ,am un trectut fara sanctiuni si imi doresc  sa  sa ajut aceasta comunitate cum pot mai bine !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tip matur , cu experienta in diferite situatii .Consider ca sunt un tip echilibrat  si corect ! Sunt genul de persoana cu   simntul umorului bine definit dar atunci cand este vorba de a face sau a discuta lucruri serioase ma implic in totalitate !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alvaro Barok Castellano
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): imBarok
  • Ore jucate pe server:  217
  • De cat timp jucati pe server: 5-6 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am 
  • ID-ul din joc: 306
  • Averea detinuta in joc: Pachetul de masini emerald si 1 milion cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Ma voi implica cat mai mult in actiunile comunitatii serverului .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa de problemele serverului si de tichetele facute de jucatori !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da,sunt de acord !

 

 

Edited by baroc
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share