Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Raúl Osiel Herrera [ exo / id 107 ]


exoo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Raul
  • Varsta reala: 16 
  • Orasul unde traiti: Sibiu
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord, greseala se plateste.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc regulamentul.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o fire foarte calma, imi place foarte mult sa ajut persoanele noi de pe comunitate, am destul timp pentru a ma ocupa si sunt foarte dedicat.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Raul, am frumoasa varsta de 16 ani, sunt elev la un liceu din orasul Sibiu, sunt un baiat foarte calm, imi place foarte mult sa ajut, aceasta calitate a mea consider ca ma face pregatit pentru o sansa la functia de helper.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Raúl Osiel Herrera
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): exo 
  • Ore jucate pe server: 415 
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 6 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5 - 6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: In momenetul de fata nu am nicio sanctiune.
  • ID-ul din joc: 107
  • Averea detinuta in joc: TIR 2 MIL + Prelata mare.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Consider ca nu am deranjat pe nimeni, de cand sunt pe aceasta coumunitate.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incearca sa ma implic cat de mult pot, sa ajut foarte mult playerii noi pe server, sa aduc anumite propuneri pentru dezvoltarea server-ului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper trebuie sa raspunda la intrebarile de pe chat, rezolvarea ticketelor, rezolvarea reclamatiilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share