Jump to content
×
×
  • Create New...

HELPER ] Cretu Alexandru [ Random / ID: 164 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cretu Alexandru.
  • Varsta reala: 17.
  • Orasul unde traiti: Mizil,Prahova.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece cunosc foarte bine regulamentul server-ului, sunt un jucator destul de vechi, nu am fost sanctionat niciodata pe server si de asemenea am primit si accesul la dVeh. De asemenea in timpul petrecut pe server am priceput ce isi doresc playerii de la un membru staff si chiar cred ca pot ajuta playerii de pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana serioasa, capabila sa isi indeplineasca sarcinile. Imi place sa fiu respectuos cu toata lumea si sa muncesc, fie in viata reala sau in cea virtuala. Am multi prieteni de treaba si in prezenta carora ma simt in largul meu. Sunt un baiat de gasca si ma integrez usor intr-o societate. Ma consider o fire dornica de experiente noi. Aceasta este doar o mica parte din persoana mea, vreau ca cealalta parte s-o descoperiti pe parcurs.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cretu Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Random
  • Ore jucate pe server: 370
  • De cat timp jucati pe server: 6-7 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni pe server
  • ID-ul din joc: 164
  • Averea detinuta in joc: MTL (400k) si in jur de 600k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu,niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as petrece o parte din timpul accordat server-ului in tickete si in solutionarea problemelor petrecute pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutarea playerilor/staff-ului care au nevoie de ajutor si daca este nevoie sa ii sanctioneze pe cei ce fac probleme.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share