Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Antonio Mihalache (Smith Antonio/6150)


Recommended Posts

  • Numele real:Mihalache Antonio
  • Varsta reala:Fac 17 pe 10 august 
  • Orasul unde traiti:București 
  • Cu ce va ocupati: Studiez
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sunt de acord! 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sigur! 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece sunt dispus sa ajut serverul cu tot ce pot, și am sa ma implic total în acest staff, și voi promite ca ma țin de treaba! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu sunt Antonio, am aproape 17 ani, sunt din București, joc fotbal, de câțiva ani buni, iar în timpul liber fca roleplay, pe Fplayt!! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Smith Antonio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): antonio安托
  • Ore jucate pe server:101
  • De cat timp jucati pe server:Aproximativ 2 sau 3 luni,dar știu regulamentul la perfecție! 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-11 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 6150
  • Averea detinuta in joc: 5 sau 4 mașini VIP
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Deloc! 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Niciodata! 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai as încerca să ajut persoanele care au nevoie de ajutor, sa fiu înțelegător cu toată lumea, și sa ajut persoanele mai mari din staff atunci când au nevoie de ajutor sau nu se descurca singure! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu tichetele și ajutarea noilor jucători ce încep sa se joace pe aceasta comunitate! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da! 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sigur! 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share