Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Iovu Luca [ Iovu / ID: 1239 ] 


Iovu
 Share

Recommended Posts

 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Iovu Luca
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Zalau
  • Cu ce va ocupati: Elev / Social media marketing ( hobbie/ incepator )  
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Cu siguranta
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pot sa spun ca am unele atributii diferite fata de alte persoane sunt foarte cooperativ, alta chestie ar fii placearea de a juca pe server si a ajuta comunitatea cat de mult posibil
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): As incepe prin calitatile si defectele mele: Calitati cooperativ, imi place munca in echipa, imi place sa ajut persoanele in orice situatie, darnic, posibil alta mentalitate. Defecte uneori impulsiv, in unele situatii pot sa devin recalcitrant,  in unele momente am un limbaj inadecvat. Imi place sa ma descriu ca o persoana normala si una caruia ii place sa se implice peste tot pe unde este si sa ajute lumea cat mai mult posibil, imi place sa incerc chestii noi in fiecare zi si sa invat cat mai mult de la alte persoane 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Iovu Luca
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): iovuシ
  • Ore jucate pe server: 231 
    De cat timp jucati pe server: 03/1/2021, 2 luni+ 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4/8 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am primit nici-o sanctiune 
  • ID-ul din joc: 1239
  • Averea detinuta in joc: Un mazda rx7, motor honda goldwing, Lamborghini Huracan Spyder.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Din ce stiu eu nu, dar tot timpul se poate sa fii vorbit prost 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): O singura data cu un moderator ca si agent de paza cand nu intelegeam ce dorea sa imi explice dar dupa aceea am inteles
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as ajuta comunitatea din alte puncte de vedere, m-as implica mai mult, si as depune mai mult timp calculatorului si serverului
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Tickete, Sters masinile abandonate, sanctiunii asupra jucatorilor care incalca regulamentul, a reinvia persoanele care au avut unele buguri si ajutarea jucatorilor pe support 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da, pot filma cu aplicatia de la radeon si cu obs nu am probleme cand inregistrez
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Mi se pare perfect normala aceasta sanctiune in caz de 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share