Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Fuentes Jon [Jon / ID 155]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionut
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Targu Jiu
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de helper deoarece cunosc regulamentul serverului foarte bine, sunt foarte activ mai ales in timpul noptii cand este foarte putin staff pe server si cred ca am acumulat destula experienta pentru a actiona corect in majoritatea situatilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Ionut, am 21 ani si locuiesc in Targu Jiu. Sunt pasionat de gaming de la varsta de 10 ani majoritatea timpului mi-l petrec la pc sau afara cu prietenii. Sunt o persoana mai tacuta nu-mi place sa ma bag in treburile altora, stau mereu in banca mea si  imi place sa ajut lumea cand si cum pot.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Fuentes Jon
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Jon
  • Ore jucate pe server: 660
  • De cat timp jucati pe server: Din Februarie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu de 2 zile.
  • ID-ul din joc: 155
  • Averea detinuta in joc: 6.100.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Mi-as dedica majoritatea timpului ajutand playerii noi de pe comunitate si as incerca sa ma implic cat mai mult in tot ce tine de treaba unui membru staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Scopul unui helper este de a ajuta playerii noi de pe comunitate sa inteleaga regulile, sa mentina ordine pe chat si sa rezolve ticketele de pe joc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Iokkjeu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share