Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Chang Li [ Ciuf / 3175 ]


Ciuf
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sergiu
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Resita
  • Cu ce va ocupati: Student anul I
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place foarte mult sa ii ajut pe cei din jurul meu, atat in rr cat si in jocuri, de la a intelege anumite lucruri pana la a face un roleplay cat mai frumos ( ceea ce ne dorim cu totii ) si pentru ca sunt o persoana corecta si nu tin cont de prietenii sau orice altceva.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sergiu, sunt student in anul 1, pasiunile mele sunt sportul si jocurile, joc gta 5 din 2013, anul in care a aparut, iar fivem ul l am descoperit aproximativ acum 2 ani. Sunt o persoana cu simtul umorului, o persoana calma, adaptabila, corecta, amabila, o persoana careia ii place sa ii ajute pe cei din jurul sau.
  • Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin): Chang Li
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Syth
  • Ore jucate pe server: 364 ore
  • De cat timp jucati pe server: Pe server ma joc de cand s a dat acel force wipe. Am mai jucat si in trecut, dar nu foarte mult.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De obicei peste 5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 3175
  • Averea detinuta in joc: Apartament in Eclipse, tir volvo la 1,3 milioane, prelata mare, masini, bani.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi as dedica tot timpul sa ajut oamenii de pe aceasta comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca helper ul se ocupa cu rezolvarea problemelor/nelamuririlor jucatorilor si ii revin urmatoarele aspecte: asigurarea unui roleplay cat mai frumos si cat mai apropiat de realitate si asigurarea respectarii regulamentului serverului de catre jucatorii comunitatii
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share