Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Faraon Mihai [ Mihai / ID: 503 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Mihai
  • Varsta reala:20
  • Orasul unde traiti:Brasov
  • Cu ce va ocupati:Student la Academia Fortelor Aeriene Henri Coanda.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sunt constient de acest aspect!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunosc regulamentul bine deoarece l-am parcurs in totalitate de mai multe ori cautand anumite reguli de care nu eram sigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):In opinia mea, consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un jucator activ, ce nu cauta cearta ooc cu nimeni, isi vede de roleplay-ul lui si totodata incerc sa respect regulamentul cat mai mult cu putinta deoarece sunt de parere ca asa poti sustine o comunitate de hard/advance roleplay. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un tanar de 20 de ani, linistit (dat fiind si domeniul in care activez), pus pe caterinca cand este vorba de caterinca si foarte serios cand este necesar. Totodata ofer respect si intelegere celor care merita si te trateaza la fel cum ii tratezi si tu pe ei.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Faraon Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mihai (MPM)
  • Ore jucate pe server:Actualmente am 551 de ore.
  • De cat timp jucati pe server:M-am apucat serios acum 4 luni de server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:La aceasta intrebare nu pot oferi o valoara fixa, dar am zile in care stau 10-12 ore, altele in care stau 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am luat un Revenge Kill in puscarie.
  • ID-ul din joc:503
  • Averea detinuta in joc:Detin aproximativ 1.8 milioane Cash, dar daca este sa evaluez toata averea de pe cont ma apropii de  5.7 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu am avut niciodata discutii in contradictoriu cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As investi timpul mort in tickete si as face tot posibilul sa impac si roleplay-ul, dar si atributiile pe care le are un membru staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa in mare parte de problemele pe care le au playerii (Fail, Metagaming, Mixing, etc), de a le raspunde la intrebari, de a le oferi ajutor in cazul anumitor probleme si evident sa sanctioneze greselile pe care le constata.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am posibilitatea de a filma la o calitate buna cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sunt deacord sa fiu sanctionat!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share