Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Aldrick Raul [ Ragee / ID 422 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Cristea Raul.
Varsta reala: 16 ani.
Orasul unde traiti: Arad.
Cu ce va ocupati: Sunt elev.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece am acumulat suficienta experienta pe acest server incat sa pot ajuta atat playerii noi, cat si pe cei cu vechime si nu numai.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana sociabila, amuzanta în limita bunului simt, cu cei 7 ani de acasa, responsabila si care nu se declara batuta usor. Apreciez fiecare ajutor primit si la randul meu incerc sa ajut cu cea mai mare placere. Sunt o persoana care de multe ori duce o treaba pana capat, oricat de grea ar fi. Imi place sa imi petrec timpul liber iesind cu prietenii sau sa ma joc de pe calculator. In final as dori sa mai adaug si ca sunt o fire calma, linistita, care nu se enerveaza repede.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Aldrick Raul
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rage
Ore jucate pe server: In momentul actual am 405 ore.
De cat timp jucati pe server: Din ce imi aduc eu aminte cred ca din luna mai al anului trecut.
Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva pe la 8 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un warn WIPE-ul trecut. Am facut o greseala si mi-o asum.
ID-ul din joc: 422.
Averea detinuta in joc: Casa in cercul Mirror, tir la 2kk, prelata mare, cisterna, MTL la 550k, TUG, masini in valoare de 1.5kk si undeva la 3kk+ cash.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu sigur daca as putea face ceva diferit daca as avea functia, dar stiu ca voi ajuta comunitatea cu ce pot.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutorarea playerilor indiferent de situatie.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share