Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Willie DeShawn [ zodiac / 1522 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex Meda
  • Varsta reala: 18 
  • Orasul unde traiti: Deva
  • Cu ce va ocupati: Inca sunt elev dar pot sa spun design vestimentar 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Eu consider ca da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie pentru ca imi doresc sa ajut cat mai mult serverul , sa raspund la ticketele de la orele mai putin frecventate de majoritatea playerilor , as vrea sa aduc o schimbare , sa incerc sa explic cat mai mult noilor jucatori sau inclusiv celor mai vechi cu unele nelamuriri , sa ii fac sa inteleaga greseala si apoi sanctiunea (daca este necesar)
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu ma consider o persoana perseverenta , corecta , cu simtul umorului , pot sa fiu serios sau glumet in functie de situatie , rabdare fara limite , sunt o persoana linistita , nu ma aprind , nu urlu , nu injur ( nu in mod ostentativ ) .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Willie DeShawn
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): zodiac
  • Ore jucate pe server: 330
  • De cat timp jucati pe server: Am jucat in toamna in jur de 2 luni iar apoi am avut niste probleme persoale , intre timp nu m-a mai prea preocupat jucatul pe pc pentru ca nu imi prea permitea timpul , dar acum de cand am auzit ca se face un wipe , m-am gandit ca ar merge un nou inceput , asa ca din prima zi de wipe sunt pe server aproape zilnic
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi , dar de obicei intre 5 si 12 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: un avertisment pt cop fear :(
  • ID-ul din joc: 1522
  • Averea detinuta in joc: momentan 200k :))) banii vin si pleaca , roleplay-ul e important !
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu , eu consider ca sunt o perosana cu respect fata de toata lumea
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata , nu vad rostul altercatiilor pentru ca nu duc niciunde , sau cel putin nu duc niciunde spre bine :))
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as dori sa ma ocup de ticketele la ore tarzii , sau dimineata devreme , pentru ca eu sunt online la orele acelea si aproape niciodata nu vine nimeni la ticket . In al doilea rand as vrea sa imi dedic o parte din timp pentru jucatorii noi care nu cunosc foarte multe lucruri despre roleplay , si sa incerc cat de mult sa ii invat cum sa participe la un roleplay corespunzator .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa de ticketele din joc dar si de pe discord , sta la dispozitia playerilor pentru a incerca sa le ofere ajutor si pentru a le creea o experienta cat mai buna pe acest server .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Filmez 24/7
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share