Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Dumitrescu Sorin [ SoRyNNAIM / ID: 290 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dumitrescu Alexandru Sorin
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Worthing [Anglia]
  • Cu ce va ocupati:Lucrez in timpul liber la un spital .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da sunt de acord si sustin acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):: Consider ca acest server de fivem necesita un staff activ si care se pricepe, pot ajuta playerii serverului cat si pe cei nou veniti in problemele lor intampinate, le pot explica unde au gresit si ce sa faca pentru a indrepta asta. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sorin, am 18 ani, locuiesc in Anglia. Consider ca sunt un baiat ambitios, matur, descurcaret, foarte sociabi lcare se integreaza foarte usor intr-o colectivitate, sunt capabilde a lucra in echipa insa uneori lucrez pe cont propriu. Sunte calm in orice situatie, inainte de a lua orice decizie gandesc fiecare lucru la rece. Atunci cand interactionez cu persoane necunoscute imi place sa pastrez un aer oficial, pana incep sa le cunosc mai bine. De asemenea, sunt un baiat perfectionist, atunci cand fac un lucru imi place sa-l fac ca la carte si sa nu abandonez pe parcurs. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Sorin Dumitrescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):SoRyNNAIM'AIM
  • Ore jucate pe server:290
  • De cat timp jucati pe server: Din 2018 dar am facut pauza si m am reapucat in Octombrie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore, uneori si mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Warn pentru rp scarbos 1/4 , si un ban care a fost platit : Condus non-rp.
  • ID-ul din joc:290
  • Averea detinuta in joc:Un apartament la alta de tip clasa d, o prelata , vip emerald  si la actual 420k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, chiar am si facut niste roreplay-uri foarte bune chiar impresionate la inceput de server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Mi-as diversifica stilul de roleplay observand diferiti oameni la tickete si ajutandu-i i as cunoaste si as observa stilul lor de roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: As incerca sa le explic celor noi sa nu fie "bombardieri" si sa incerce sa inteleaga ce se intampla pe server inainte de a incepe viata de "mafiot" sau altceva.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share