Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Andrei Popa [Mr.Ficus / 255]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Balaj Adrian
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Comanesti
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece stiu ca trebuie sa fiu corect,  nu trebuie sa imi favorizez prietenii in diferite situatii si trebuie sa stiu sa sancţionez conform regulamentului. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt e persoana destul de calma , cand nu stiu ceva eu sunt acel gen de persoana care intreaba inainte sa faca ceva gresit ,  chiar daca stiu regulamentul dar prefer sa intreb inainte,  decat sa ma iau dupa cum spun eu si sa fac o greseala. 
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Andrei Popa
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mr.Ficus
Ore jucate pe server: 262 de ore
De cat timp jucati pe server:De aproape 1 an pe aceasta comunitate
Cat timp acordati serverului pe zi: Cand sunt liber si nu merg la liceu acord 5-6 ore dar cand merg la liceu si vin mai tarziu acasa acord 2-3 ore
Sanctiuni anterioare pe server: Inainte de wipe 2 ban-uri dar de atunci nu am mai luat nicio sanctiune
ID-ul din joc:255
Averea detinuta in joc: Detin un apartament in Eclipse Clasa C,  Un MTL Terybite,  4 dube,  Un M8 si un GT 63 s VIP,  Un Ford Raptor,  o dacie si inca 2 sau mai multe masini vechi si cam vre-o 280k bani impachetati. 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Pe joc nu ma stiu cu o reputatie proasta
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Discutii sau altercatii nu am avut cu niciun membru staff si incerc sa nu am 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as primii functia mi-a lasa prietenii , as incepe sa sancţionez conform regulamentului dar inainte de a sanctiona as intreba daca este buna sanctiunea pe care o dau
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvare tickete-lor,  probleme de pe camera de support dar si cu ajutarea playerilor noi pe comunitate
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am OBS si Stream Labs
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share