Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Daniel Gogosel [Deac/ 243]


Deac
 Share

Recommended Posts

 Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Deac David
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Oradea
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, desigur!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Deoarece ma consider o persoana activa pe aceasta comunitate, care cunoaste foarte bine regulamentul cu o experienta ridicata de roleplay, fara sanctiuni. Sunt un adolescent calm si ma pot descurca in orice situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Deac, sunt un adolescent de 16 ani, sunt elev la liceu, am facut timp de 6 ani bascket de performanta. Imi dedic o parte din timp sa invat si o mare parte din timp jucand fivem deoarece este un joc caruia chiar ma dedic deoarece ma atrage. Ma joc fivem de 2 ani, si pe comunitatea FPLAYT ma joc de anul trecut de pe 16.11.2020.

 

 Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Daniel Gogosel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Deac
  • Ore jucate pe server: 305 ( am avut placa video stricata pe o perioada de 2 saptamani de aceea am acest numar mic de ore)
  • De cat timp jucati pe server: De anul trecut de pe 16.11.2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 8- 10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu!
  • ID-ul din joc: 243.
  • Averea detinuta in joc: Detin un apartament clasa B in Eclipse, o remorca de minereuri, masini in valoare de 200.000$ si 50.000$ impachetati.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as ocupa timpul in ajutarea jucatorilor noi cu problemele sale, cat si cu jucatorii vechi care au o problema si trebuie rezolvata OOC.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor noi, raspunderea la nelamuriri, explicarea regulamentului persoanelor care nu il respecta sau nu il cunosc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share