Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Abdullah Adonis [ Ulpian9 / 5331 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gabi
  • Varsta reala: 22
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Student anul 3 la UMC, pe langa asta lucrez la electrocentrale constanta.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, mi se pare ceva iesit din comun sa faci diferente de genu, chiar daca pentru majoritatea este greu, trebuie sa dam deoparte prietenia cand e vorba de asa ceva.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Dupa parerea mea, pe o scara de la 1 la 100, pot sa imi dau nota 98. Deci, pot sa ma asigur ca stiu foarte bine regulamentul, cu mici exceptii(astea fac parte de situatiile intalnite de zi cu zi). Totusi, timpul te invata.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In urma documentarii facute, mi-am dat seama ca am tot ce trebuie pentru a face parte din staff: timp suficient, zilnic cate 4/5 ore chiar si mai mult; rezistenta la stres enorm de mare(acumulata din perioada cand faceam parte din staff-ul unui server de pe SAMP); cunoasterea in detaliu a regulamentului; calmitate foarte exagerata in situatiile extreme; experienta in lumea jocurilor RP; mentalitatea cat si varstea pe care o am.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Gabi, am 22 ani, sunt din orasul Constanta, in prezent anul 3 la Universitatea Maritima din Constanta. De la anu vreau sa incep o a doua facultatea, pe partea de istorie(in Cluj) deoarece sunt foarte pasionat de aceasta. Pe langa facultate, lucrez ca si electrician la Electrocentrale Constanta, avand un program foarte flexibil. In timpul liber, il petrecem destul de mult pe FiveM, cititnd din cand in cand, iesind pe afara cu diferiti prieteni, practicand diferite sporturi. Sunt pasionat de pescuit, schiat, urcari pe munte, calatorit in strainatate cat si in afara. Iubesc foarte mult animalele, in special pisicile.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Abdullah Adonis
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ulpian
  • Ore jucate pe server:260
  • De cat timp jucati pe server:  Am jucat in 3 etape pe server, adunate imi dau mai mult de un an petrecut pe acest server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In functie de munca pe care o am, odata pe saptamana pot sa joc doar 2/3 ore, in rest zilnic am pe putin 5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 5331
  • Averea detinuta in joc:Averile din VIP EMERALD si 2,300,000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu. Si chiar de anumiti oameni ma critica, eu merg pe principiul "Nu poti sa ii faci pe toti fericiti. Conteaza sa faci o majoritate cat mai mare de oameni care te aprecieaza"
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):-
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-ar scadea activitatea IC foarte mult deoarece m-as ocupa de problemele serverului. Mi-ar creste activitatea cat si interesul fata de jucatori. Mentalitatea mea o sa fie putin schimbata, in functie de principiile serverului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Acesta se ocupa cu ajutarea tuturor jucatorilor de pe server prin rezolvarea de tickete pe server cat si pe discord. Acesta se ocupa si de bunastarea serverului, de imaginea acestuia cat si de probleme lui. Staff-ul face imaginea serverului, la aceasta trebuie lucrat cat mai mult posibil.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share