Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Paracoperpelita Andreas [ Andreas / 86 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andreas Eduard
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece sunt in stare sa ajut persoanele de pe server!
    Sunt foarte activ! Am fost de fata cand staff-ul a acordat unele sanctiuni dificile si am capatat o oarecum "experienta" ! Mie imi place sa fac omul sa inteleaga ce a gresit pentru a nu mai repeta aceeasi greseala!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma, prietenoasa, amuzanta, respectuasa care ii place sa ajute persoane foarte mult si ma adaptez foarte repede in orice situatie!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Paracoperpelita Andreas
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andreas
  • Ore jucate pe server: 500+
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 9 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 9 ore pe zi!
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warnuri. Mixing ( Mi-a dat cineva mesaje pe discord cu o chestie din joc si eu fara sa mi dau seama i-am raspuns) Fail RP ( m-am bagat intr-o urmarire de politie ca civil)
  • ID-ul din joc: 86
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 1.5M!
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, ma inteleg bine cu fiecare membru staff ( parerea mea )
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi foarte atent la comportamentul meu pentru a fi unul exemplar! As incerca sa ajut fiecare persoana care incalca regulamentul chit ca o ajut printr-o actiune rp sau ticket!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ticketele! Un helper ajuta jucatorii de pe server sa inteleaga bine regulamentul si ce au gresit in cazul in care gresesc ceva.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez in permanenta pe server! Uneori fac si live-uri!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share