Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Speedy Velazquez Alonzo [ Rosu / ID: 339 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Luca Radulescu.
  • Varsta reala: 17.
  • Orasul unde traiti: Drobeta Turnu Severin.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca acest server are o mare varietate de oameni, iar cu acestia vin si membrii staff care trebuie sa i ajute pe playeri in anumite situatii pentru a le face roleplay-ul cat mai bun si mai frumos. Imi doresc aceasta functie deoarece staff-ul poate deschide noi porti, pot intalnii multi oameni, pusi in diferite ipostaze, pentru a-i ajuta si a descoperi si eu, la randul meu, diferite situatii si roleplay-uri si ii pot ajuta cu problemele intalnite pe parcursul acestuia.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Luca, am 17 ani, locuiesc in Drobeta Turnu Severin. Consider ca sunt un baiat ambitios, matur, descurcaret, foarte sociabil care se integreaza foarte usor intr-o colectivitate, sunt capabil de a lucra in echipa insa uneori lucrez pe cont propriu. Sunte calm in orice situatie, inainte de a lua orice decizie gandesc fiecare lucru la rece. Atunci cand interactionez cu persoane necunoscute imi place sa pastrez un aer oficial, pana incep sa le cunosc mai bine. De asemenea, sunt un baiat perfectionist, atunci cand fac un lucru imi place sa-l fac ca la carte si sa nu abandonez pe parcurs. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Speedy Velazquez Alonzo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ROlucaRO
  • Ore jucate pe server: 191
  • De cat timp jucati pe server: Martie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn, un ban provizoriu ( luat wipe-ul trecut deoarece eram nou pe server si nu ma prea descurcam)
  • ID-ul din joc: 339
  • Averea detinuta in joc: Nissan R34 Nismo, Cisterna
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica cat mai mult in rezolvarea diferitelor probleme pe care playerii la pot intampina.Nu cred ca as face ceva diferit fata de restul membrilor staff, deoarece ei se descurca deja foarte bine, eu consider ca ii pot ajuta cu tot ce pot pentru a imbunatatii nivelul de roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Acesta se ocupa cu ajutare diferitilor playeri cu problemele lor, indrumare si ajutare pe chat, curatarea de masini parasite de pe strada pentru a imbunatati fluiditatea si a avuta playerii sa aiba cat mai multe fps-uri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share