Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mihaiescu Andrei [ sukarco / 428 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihaiescu Andrei 
  • Varsta reala: 16 
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Elev si administrator la o microinterprindere alimentara 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am observat ce probleme au in general jucatorii si ce isi doresc de la un membru al staff-ului , de-altfel datorita timpului acordat server-ului am reusit sa invat si comportamentul membrilor staff si ce fel de persoana ar trebui sa fiu . 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei , am 16 ani , in prezent sunt elev in Iasi la un Colegiu de prestigiu . Imi place foarte mult sa lucrez in echipa si sa fiu rabdator  , de-altfel sunt un tip foarte intelegator , sincer si muncitor . 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Giovanni Suki 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): sukarco
  • Ore jucate pe server: 450 
  • De cat timp jucati pe server: Aproape 4 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5 6 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am fost santionat cu un warn pentru PG si un ban inainte de Wipe , regret ca le am la activ si consider ca m-am format cu ajutorul lor , am invatat sa nu mai gresesc .
  • ID-ul din joc: 428
  • Averea detinuta in joc: 2,5 milioane aprox
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , am oferit respect si am primit respect .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:   As incerca sa ajut persoanele care nu au destula experienta in roleplay , as raspunde la intrebari de roleplay si pe parte de tickete in limita unui helper . 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor de pe server , dar si a staff-ului cand este nevoie , dar si de sanctionarea celor care gresesc conform regulamentului 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share