Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] O'Neill Deniz [ Deniz Duzel / ID 163 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Duzel Deniz
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Tulcea
Cu ce va ocupati: In momentul de fata pe langa liceu in cele mai multe weekend-uri lucrez la un depozit.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un jucator vechi pe comunitate si chiar doresc sa ajut aceasta comunitate cu tot ceea ce pot.Sunt un om calm care stie sa se comporte in situatii tensionate si stie cum sa aplaneze un conflict.Nu spun ca stiu totul sunt constient ca daca mi se acorda aceasta functie voi avea multe de invatat dar imi asum si chiar imi doresc sa invat.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un simplu baiat caruia ii place sa se joace,am mai multe activitati dar reusesc sa imi fac timp si pentru ceea ce imi place sa fac.In trecut m-am jucat MTA si SA-MP.In anul 2018 am intrat in comunitatea FPlayT si aici am ramas pana in ziua de azi.In weekend-uri muncesc la un depozit pentru a strange niste bani,ma consider capabil si respectuos.Nu mi-a placut niciodata sa las lucrurile neterminate si mereu am incercat sa respect persoanele de langa mine.Daca nu imi place de cineva pur si simplu evit aceea persoana fara comentari aduse aiurea si vorbe goale.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): O'Neill Deniz
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Deniz
Ore jucate pe server: 188 pe acest wipe ( 300 inainte de wipe si cand era sv in paleto 320)
De cat timp jucati pe server: de 3 ani
Cat timp acordati serverului pe zi:in ultima perioada ma joc cam 7-8 ore pe zi dar asta pentru ca stau acasa...cand este liceu cam 3-4 ore
Sanctiuni anterioare pe server: Am o sanctiune dar e de acm 2 wipe-uri (fost id 1098 pentru Actiune ilegala in locuri publice)
                                                       -Si un ban provizoriu pt DC acum cateva luni (5514 fost-ul id)
ID-ul din joc: 163
Averea detinuta in joc: Pai acum dupa ck am masinile VIP Emerald,Tir, 700k
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu m-am certat cu nimeni am incercat sa fiu respectuos cu toti
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu niciodata,cand am gresit mi-am asumat nu m-am pus in gura cu membrii staff care mi-au aplicat sanctiunea
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic as face ceea ce am facut si pana acum.Incerc sa imi dezvolt rp pentru un rp cat mai calitativ si as ajuta playeri incepatori cu tot ceea ce au nevoie.Nu vreau sa intru in staff pentru a arunca cu sanctiuni in stanga si in dreapta pentru ca nu are sens.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are mai multe atributii una dintre ele este de a ajuta playeri noi pentru a se acomoda,sa le explice celor ce au gresit ceea ce au facut si aplicarea de sanctiuni celor care chiar nu vor sa inteleaga
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,cu Geforce
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Edited by Deniz Duzel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share