Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Deshawn Stefan [wexgaming0101/ ID: 1523 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Iordache Stefan
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Deva
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev/mecanic
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da,asa se cuvine 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt capabil si chiar imi doresc sa ajut comuniatea,stiu sa fac roleplay destul de avansat chiar daca nu am gradul pe discord de adevced roleplayer as dori sa il am si sa ne putem bucura toti de o cumunitate cum nu s-a mai vazut.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut,sunt Stefan am 17 ani aproape 18 .Sunt la un liceu de proiectare a pieselor de masini cu ajutorul calculatorului in clasa a 11a .Imi place foarte mult mecanica in timpul liber imi repar masina mea cat si a prietenilor mei,am simtul umorului stiu cand se poate glumi si cand nu .Sunt serios nu aplic pentru helper doar pentru a ma da mare ca am luat helper imi doresc sa ajut comunitatea deoarece am mai jucat in trecut cand era in paleto de erau doar 2 servere de 48 de sloturi si am luat o pauza pentru a invata la scoala cat si mecanica.Nu prea imi place mie scoala dar ma descurc in viata.As fi recunoscator daca as fi acceptat si nu v-as dezamagi
  •  

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Deshawn Stefan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Slo3wH3D
  • Ore jucate pe server:Am 360 de ore
  • De cat timp jucati pe server:De cand era in paleto cu 2 orase si acuma de cand a venit furtuna cea mare
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Acord pe zi intre 4 si 8 ore 
    Sanctiuni anterioare pe server:Am 1 warn 
  • ID-ul din joc:1523
  • Averea detinuta in joc:Peste 1.5m 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta comunitatea
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Sa ajut playeri sa le explic ce gresesc daca nu sa ii ajut cu o nelamurire si sa rezolv tickete 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  •  
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share