Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ciobotea Eduard [ Jose Eduardo / 341 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ciobotea Eduard
  • Varsta reala: Am varsta de 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in Orasul Pitesti.
  • Cu ce va ocupati: Deocamdata sunt student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, prieteniile nu conteaza in astfel de situatii.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, este unul complex.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere, merit aceasta functie datorita faptului ca am o vechime destul de mare pe server, pe de alta parte vreau sa imi acord foarte mult timp pentru a ajuta oamenii care au probleme sau nelamuriri si consider ca sunt destul de copt la minte pentru a detine aceasta functie, pe de alta parte sunt invatat sa explic multe lucruri sa stau sa ma gandesc pana gasesc un raspuns bun pentru a oferii oamenilor raspunsuri corecte.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, numele meu este Ciobotea Eduard, am varsta de 16 ani si ma consider un baiat bun, un baiat linistit cu capul pe umeri si foarte prietenos. Principala mea calitate este munca pe care o depun si pasiunea. In prezent locuiesc in Orasul Pitesti, cu gandul de a aplica in Academia De Poltie de la Campina. Sunt un baiat respectuos cu un simt al umorului deosebit. De mic copil am primit o educatie foarte frumoasa, am fost invatat de catre parintii mei sa imi tin mereu aproapele in siguranta si sa ajut mereu lumea asa cum pot. Alta calitate a mea pe care o consider eu una dintre cele mai importante este mentinerea calmului, sunt genul de om calm care nu cade niciodata presiunii si asta ma ajuta foarte mult sa ofer acelasi sentiment si persoanelor din jurul meu. In timpul liber imi place sa citesc, sa ma relaxez sau sa ma documentez despre viitoarea tehnologie ce urmeaza sa apare pe piata. Pentru viitor am foarte multe scopuri in viata dar acestea vin doar cu multa munca. La varsta de 16 ani, pot spune ca sunt un baiat foarte matur cu o gandire foarte buna si cu idei noi mereu. Acesta sunt eu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jose Eduardo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mexicanu'
  • Ore jucate pe server: Inainte de Wipe aproximativ 410 iar in prezent 175.
  • De cat timp jucati pe server: De jumatate de an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cel putin 5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut.
  • ID-ul din joc: 341
  • Averea detinuta in joc: Averea consta in aproximativ 800k. (sunt genul de player pus pe roleplay)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca toata lumea are un scop bine definit insa eu m-as baza pe ajutorul oferit oamenilor, i-as ajuta pe acestia cu intrebarile lor si multe alte lucruri, insa m-as asigura ca regulamentul este respectat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere un Helper se asigura in primul rand ca regulamentul nu este incalcat de catre oamenii de pe server, incercand sa rezolve respectivele probleme.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea sa filmez cu OBS si NVidia Geforce de la 30 de minute pana la 3 ore.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Categoric.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share