Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Muresan Alexandru [ Lupix / ID: 986 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cojocaru Alexandru
  • Varsta reala: 15 ani.
  • Orasul unde traiti: Craiova.
  • Cu ce va ocupati: Elev .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece am parcurs o experienta decenta pe server , stiu sa ma descurc in diferite situatii , am un comportament bun , stiu cand sa fac caterinca si cand sa nu fac  si stiu sa respect daca si ceilalti ma respecta. De asemenea , stiu sa ajut playerii noi , ii pot indruma si le pot rezolva problemele/nedumeririle. Un membru staff nu trebuie doar sa ajute , trebuie sa aibe grija si de server si sa dea sanctiuni oamenilor care merita.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru , am 15 ani si locuiesc in Craiova , judetul Dolj . Sunt o fire prietenoasa , respectuoasa , amabila si inteligenta .  De asemenea , stiu sa ma descurc in situatii dificile , stiu sa iau deciziile corecte si nu favorizez pe "y" sau pe "x". Ma consider o persoana cumsecade si norocoasa ca poate sa joace pe serverul FplayT . Sportul meu preferat este baschetul de performanta , pe care il  practic de aproximativ 4 ani.

Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin): Muresan Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Lupix
  • Ore jucate pe server: Aproximativ 160 de la inceputul wipe-ului.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de aproximativ 5-6 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord serverului pe zi aproximativ 95% din timpul meu liber , adica minim 3 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 986
  • Averea detinuta in joc: Am o avere aproximativa la 900k si o masina mai ieftina.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , ma stiu cu o reputatie decenta pe joc , o persoana in banca ei si cumsecade. Nu am tangente mari cu alti oameni , sunt  doar o persoana care se adapteaza intr-un mediu de viata . Posibil sa am si 2-3 certuri cu unele persoane , dar sunt certuri minore . Acestea nu cred ca provin de la mine , dar am decis sa fiu mai destept si sa ignor aceste persoane .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as dedica mult mai mult serverului , as avea grija de acesta , as raspunde la toate ticketele playerilor cu fiecare dintre problemele lor. De asemenea , as rezolva si problemele de pe Discord , adica cele de pe Support , cand un player sau mai multi au gresit , altii vin cu argumente si , la sfarsit , eu voi decide cine a gresit si cine nu.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupa cu rezolvarea problemelor playerilor , ajutarea altor oameni , rezolvarea certurilor dintre "x" si "y" si , cel mai important , nu favorizeaza , da sanctiunile care trebuie date.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da,sunt de acord.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share