Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Florian Teodor [ SYx / ID: 45 ]


SYx
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Florescu Teodor
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sunt de parere ca perfectiunea nu este prezenta in comportamentul/rationamentul oamenilor, dar il cunosc indeajuns de bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt indeajuns de matur pentru a face fata gestionarii tichetelor. Voi fi obiectiv in totalitate, dar si rational cand este cazul. Indiferent de situatie imi pastrez calmul si nu voi exagera chiar daca comportamentul playerilor nu este unul adecvat.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Teodor, am varsta de 20 ani si sunt anul II la Marketing ASE. Motociclist de "profesie", culturalizandu-ma in "arta accidentelor".. imi face placere sa practic acest gamemode tip roleplay, fiind interactiv si creativ. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Florian Teodor
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): SYx
  • Ore jucate pe server: 580
  • De cat timp jucati pe server: Octombrie, 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore in medie (pot fi 12 ore pot fi 4, in functie de ce activitati am la facultate)
  • Sanctiuni anterioare pe server: Warn (info /d mort la jaf)
  • ID-ul din joc: 45
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 6-7 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In mod evident as facilita rezolvarea tichetelor active, dar avand tangente in trecutul apropiat cu o functie asemanatoare, consider ca experienta dobandita m-a ajutat sa imi modelez caracterul astfel incat pot gestiona situatiile aprinse cu calm.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ar trebui solutiona evenimentele de tip Fail RP, cat si problemele administrative ale serverului ( tichetele de pe discord, in masura in care este posibil)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am Shadowplay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share