Jump to content
×
×
  • Create New...

Helper Andy Andreas 683


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Maldea Andreas
  • Varsta reala: 26 ani
  • Orasul unde traiti: Bad Hall ( Linz )
  • Cu ce va ocupati: Sofer/Paramedic pe ambulanta si Sofer de Camion
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, indiferent de prietenia cu un player, consider ca toti suntem egali si fiecare merita sa fie sanctionat daca a gresit
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție deoarece sunt o persoană care da dovada de  seriozitate,imi place sa ajut,pot sa evaluez corect si drept anumite situatii de pe server de la tickete si sa incerc sa iau cea mai buna sanctiune sau avertisment,vreau sa ajut serverul si membrii acestuia, as face o lista cu toti playerii pe care i-am atentionat verbal daca nu au incalcat vreo regula foarte tare si i-as nota acolo,odata ce merg la ticket sa verific id-ul rapid in lista iar daca acel player are mai mult abateri sa fie sanctionat, consider in anumite situatii ca daca avertizezi o persoana care a gresit este posibil ca pe viitor sa nu mai greseasca daca a inteles ce a facut dar in functie de gravitate,Imi place sa cred ca sunt o persoana cinstita si corecta,al doilea warn pe care l-am luat pe server l-am propus eu la ticket pentru vorbire OOC si eu am facut ticketul sa imi recunosc greseala
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In momentul de fata locuiesc in Austria si lucrez ca Sofer/paramedic pe ambulanta la punctul de Autostrada St.Florian,iar cand nu lucrez in domeniul medical,prestez servicii la o firma de transport in calitate de sofer pe camion dar doar Part Time,sunt o persoana glumeata dar si serioasa in functie de situatie, imi place sa calatoresc si iubesc marea chiar acum cativa ani mi-am luat permisul pentru ambarcatiuni tip B, yahturi/barci pana in 20M lungime si fara limita de cai putere,imi place sa cant la instrument(Orga Electronica) si cant si Manele  daca se cere :))  daca va scriu toate detalile despre mine aici nu veti mai avea sansa sa ma cunoasteti mai bine si imi veti sti toate secretele :D

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andy Andreas
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andy Medic
  • Ore jucate pe server: 145 ore / +850 ore inainte de wipe
  • De cat timp jucati pe server: Am intrat pentru prima oară pe acest server în Septembrie  2018 nu am ramas pe server din motiv ca nu mi parut un RP foarte hard, urmând o pauza până în Septembrie 2020 am ramas placut surpins de ceea ce ati reusit sa realizati aici.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Nu as sti sa raspund sincer la aceasta intrebare, depinde de zile si de cat de mult lucrez... etc,am zile in care ma joc 10 ore si am zile in care ma joc 2 ore, dar intr-o saptamana sigur imi petrec in jur de 15-50 ore,
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn+1 ban temporar
  • ID-ul din joc: 683
  • Averea detinuta in joc: , VIP Emerald, Cash 1,2 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu ma consider o persoana cu o reputatie proasta,
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Le-as explica noilor playeri ce inseamna comunitatea Fplayt si ce inseamna sa faci Hard RP, As incerca sa sterg cat mai multe masini,as sta spectate pe locatiile cele mai frecventate de playeri,as incerca sa explic playeriilor care urmeaza sa fie sanctionati sau doar avertizati ce au gresit si sa inteleaga sa nu mai comita si a doua oara acea greseala
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea membriilor de pe server,solutionarea ticketelor, stergerea masiniilor de pe server pentru diminuarea lagului,consultarea cu gradele mai mari in stabilirea anumitor sanctiuni,dedicarea timpului pe tickete in loc de RP
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, Filmez tot timpul 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share