Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Burcea Alin / id 135


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Ignat Alin Ionut
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Zalau
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur ca da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Normal ca da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):As merita aceasta functie din cauza ca sunt o persoana destul de activa si ca sunt o persoana care cunoaste regulamentul plus as dori sa ajut serverul prin a elimina metagaming-ul si sa ajut serverul sa ajung la un Role-Play foarte frumos.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Ignat Alin Ionut  locuiesc in Zalau  , sunt elev la Liceul Tehnologic Mihai Viteazul nr.4 sunt la scoala profesionala Mecanica auto , echipamente hidraulice si pneumatice consider ca sunt destul de matur deoarece nu iau decizii pripite doar ca sa fie luate iar dupa sa le regret , analizez fiecare miscare pe care urmeaza sa o fac cat este posibil iar cred ca asta ar fii un beneficiu pentru mine ca staff.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Burcea Alin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):djkocain Burcea Alin
  • Ore jucate pe server:408,68 de ore jucate si inainte de wipe 286 de ore.
  • De cat timp jucati pe server:Ma joc de aproximativ un an
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Inainte de wipe am avut warn pentru ca nu am rolat un accident
  • ID-ul din joc:135
  • Averea detinuta in joc:Am un tir la 2 milioane phantom custom,casa la paleto langa jobul de scafandru,masina e90,masina r34 nismo, masina subaru brz si 300.000 in banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Eu zic ca stiu dupa condusul meu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu din cauza ca ma inteleg cu toti foarte bine.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fii mult mai atent la ce se intampla in jurul meu si as incerca sa ma implic mai mult in problemele playerilor atat pe discord cat si pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Modereaza discordul / chat-ul din joc , Are grija ca playerii sa se comporte normal ( condus rp , sa nu fie bombardierism etc ) si tickete care nu necesita un grad mai mare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur am aceasta posibiltate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da sunt total de acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share