Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Tony Cocerhan [ Tony- 1449]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tony Cocerhan 
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Suceava 
  • Cu ce va ocupati: Universitate si in timpul liber lucrez in Constructii
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord cu acest lucru 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Il cunosc 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred că merit această funcție, deoarece consider că pot fi o persoană de bază și capabilă în a da o mână de ajutor sv-ului. Doresc să fim o comunitate unită și să ne ajutăm în orice moment indiferent de situație.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):O descriere scurtă a mea, o pot face prin caracterului și comportamentul meu, consider că sunt o persoană răbdătoare, calmă, dură și serioasă în momentele și situațiile care mi sunt puse în față să iau decizii corecte.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tony Cocerhan 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tony
  • Ore jucate pe server: 178 +
  • De cat timp jucati pe server: Din septembrie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 2- 5 ore pe zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2  sanctiuni ( instigare coruptie / arma loc public) 
  • ID-ul din joc:1449
  • Averea detinuta in joc: in momentul de fata :50k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Ma stiu cu o reputatie destul de buna si nu am avut certuri cu nimeni 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut , si daca sa intamplat ceva mi-am recunoscut vina 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  As incerca sa schimb modul si perspectiva lor de a face un roleplay cat mai realistic si cat mai bun posibil pentru a imbunatatii orasul .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper ajuta ,explica si invata jucatarul sa respecte  si sa inteleaga regulamentul care sta la baza sv-lui . Totdeodata,  un Helper ofera sfaturi jucatorilor cum ar trebuii sa procedeze in anumite actiuni 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am posibilitatea de a filma 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share