Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Robert Manolescu [ 39izfortza/ ID: 1632 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Manole Robert-Alexandru
Varsta reala: 18 ani
Orasul unde traiti: Constanta
Cu ce va ocupati: Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da,sunt constient
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Bun,pentru inceput vreau sa imi cer scuze pentru cele intamplate ultima data cand am fost acceptat pentru a sustine testele si regret amarnic ca nu le am sustinut (pot sa confirme mai multi ) si imi cer mii de scuze la nivelul conducerii incat si la nivelul membrilor staff.Dupa aceasta experienta neplacuta am zis sa fac o schimbare in viata mea in ce inseamna securitatea conturilor mele si va asigur ca nu se v a mai intampla niciodata.Cu toate astea fiind spuse sunt ferm convins ca merit aceasta functie deoarece sunt un baiat care stie ce vrea de la viata sunt visator si imi doresc cel mai mult sa ajung un om de succes in viata dar sa lasam aceste detalii la urma si sa vorbim de ce merit eu aceasta functie.In primul rand sunt o persoana ce stie in viata ce e rau si ce e bun , am o mentalitate matura si nu numai eu o zic ci si persoanele care imi sunt aproape in viata reala dar aceasta calitate pe care o am ma ajuta sa gestionez foarte bine problemele si sa le rezolv . In al doilea rand sunt o persoana ce stie ce e aia o gluma dar stiu in viata cand sa ma opresc din glumit si sa imi continui treaba pe care am inceput-o intr-un mod cat se poate de frumos si concentrat , "mottoul" meu in viata este "Daca prin munca nu pot ajunge sus inseamna ca sunt un om lenes" prin munca si devotament poti sa ajungi mereu sus cu putin efort si concentrare .  
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut ! Ma numesc Robert si sunt un baiat destul de cunoscut la mine in oras cu o groaza de prieteni si foarte muncitor . Sunt elev la un liceu de top din Constanta pentru ca mi am dorit sa ajung cineva si sa nu inting mana dupa un colt de paine.Am varsta frumoasa de 18 ani si imi traiesc cele mai bune clipe din viata alaturi de familie si prietenii care imi sunt aproape si care putini imi doresc binele . Eu in viata asta am pierdut foarte multe lucruri dragi si persoane dragi care m au ajutat sa ma desprind de zona mea de confort si sa ma lupt pentru a obtine ceva si de ajunge cineva in viata asta . 
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Robert Manolescu 
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 39izfortza
Ore jucate pe server: 162 ore dupa wipe si inainte de wipe 319 ore ( nu mai am poza cu orele inainte de wipe :(( )
De cat timp jucati pe server: de aprox 6 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 5-6 ore pe zii 
Sanctiuni anterioare pe server: Doar unu recent un warn pentru tras din animatie cu tazerul , un warn pentru meta si un ban provizoriu ( se stie motivul )
ID-ul din joc: 1632
Averea detinuta in joc: Un bmw e60 , un dodge charger , MB Gt63s , in jur de 500k , un bmw e46
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu pentru ca am stiut sa imi fac o reputatie placuta pentru restul
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata , deoarece ii respect pe toti din staff si nu numai dar am si am avut persoane in staff cu care vorbeam zii de zii si eram si super apropiati 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca din toata puterea mea sa ajut comunitatea si sa le fiu jucatorilor aprope atunci cand au nevoie .
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper , este o functie pe care o obtine un jucator atunci cand este destul de capabil sa ajute o comunitate , sa ii ajute pe cei ce au mare nevoie de ajutor si sa munceasca sa ajunga sa fie un mare ajutor pentru server !
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da filmez cu obs si ca backup am Nvidia Shadow Play
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da si multumesc pentru timpul acordat !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share