Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Kenmyo Kumicho [286]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Denis.
  • Varsta reala: 16.
  • Orasul unde traiti: Resita.
  • Cu ce va ocupati: Scolar.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt constient.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deaorece incer pe cat de mult posibil sa ajut playerii noi pe comunitate dar si server-ul. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Denis, sunt o fire intelegatoare destul de calma, pritenoasa, petrec destul de mult timp pe comunitate iar in timpul in care nu fac nimic as prefera sa ajut playerii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Kenmyo Kumicho
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): reverse
  • Ore jucate pe server: 460 dupa wipe, 1200 inainte de wipe.
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 8-9 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5 ore in timpul zilei iar in weekend 10 poate mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut sanctiuni anterioare dar de vreo 2 luni nu am mai primit nicio sanctiune si chiar vreau sa devin un player exemlar.
  • ID-ul din joc: 286.
  • Averea detinuta in joc: Cap de tir de 1.300.000$, Apartament de 640.000$, Nissan GTR ( 1.200.000$ ), Prelata mare ( 900.000$ ) si 600.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu consider ca am o repuatie decenta pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as incerca sa fiu cat mai activ sa ajut cat mai multa lume, iar in weekend pot sta pana la 6-7 dimineata cand nu este foarte mult staff pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un HELPER are ca atributie sa rezolve orice problema intalnita de playeri pe server, nelamurire sau greseala. In cazul unei greseli scopul lui nu este acela de a sanctiona ci de a face player-ul sa inteleaga ce a gresit, explicandu-i astfel incat data viitoare sa nu mai repete aceeasi greseala.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share