Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Montero Mihai [ Mihai25 / ID:4450]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Mihai
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:elev si video editing
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da,il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Mi-ar face placere sa ajut serverul si jucatorii cu diverite probleme .De asemenea,cred ca sunt destul de capabil sa ajut pe oricine cu orice problema .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana respectoasa,imi place sa ajut ,stiu sa fac video editing in timpul liber.Am practicat handball de performanta 8 ani,iar acum rugby la steaua Bucuresti.Nu fac diferente intre persoane si sper ca voi putea ajuta serverul cu orice posibil.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Montero Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mihai1Elite
  • Ore jucate pe server:250 ore
  • De cat timp jucati pe server: Pe server joc din August 2020,iar fiveM joc din aproximativ un an si o luna.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6 ore in timpul saptamanii ,iar in weekend 8-10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am.
  • ID-ul din joc:4450
  • Averea detinuta in joc:100k,tir scania,cisterna,mercedes g-65,2 motoare .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,mereu am avut o interactiune placuta cu toti civilii .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu,din contra m-au ajutat de fiecare data cand am avut o problema si am discutat prieteneste.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As acorda mai multa atentie modului in care se face roleplay .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta ceilalti jucatori cu diferite probleme tehnice sau intrebari legate despre server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,Obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da,total de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share