Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Filipescu Theodor [ Theodor Andrei / 65 ]


Theodor Andrei
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Filipescu Theodor
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev, clasa a 11-a
  • De cat timp jucati pe server: 2 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 10 + in timpul saptamanii ( rareori sub 10, iar daca e ceva anunt ) - Weekend : 10 +
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am mai fost helper, am rabdare incat sa ascult fiecare parere si consider ca am o experienta. Consider ca este nevoie de ordine pe server, iar o mana de ajutor in plus nu ar strica. Totodata, dedicandu mi atat de mult timp doar jucatului, parca mi as dori si sa ajut server ul mai mult de atat.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): O persoana cu o mentalitate matura, care lasa loc si de glume, dar mai mult loc de seriozitate. O persoana careia ii place sa se auto-depaseasca si sa dea dovada de ceea ce poate de fiecare data, pot spune ambitioasa. Consider ca sunt si o persoana sociabila, facandu-mi placuta prezenta alaturi de oamenii care ma accepta asa cum sunt.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Shigerau Shirai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andrei
    Sanctiuni anterioare pe server: - ( De la wipe in coace, niciuna )
  • ID-ul din joc: 65
  • Averea detinuta in joc: 30 k , 2 masini VIP Bronze , o dacie si cateva masini pe care le am dat anumitor membrii ai mafiei mele ( Masini care acum nu imi mai apartin, dar le consider tot o avere )
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Vorbele pe la spate sunt la ordinea zilei in viata tuturor, presupun ca toti ne vorbim prost pe la spate, dar fata n fata suntem prieteni. In concluzie, consider ca am o reputatie ok, punand in balanta si binele si raul auzit.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Cu membrii ai staff-ului nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As renunta la " glumitele " facute, ca si staff member ai o responsabilitate si nu te poate auzi toata lumea ca cel " fraier ". Totusi, m as perfectiona pe zi ce trece incat sa fac totul sa fie ok.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se duce la tickete pentru a rezolva o anumita problema; Se duce sa stearga masini; Explica oamenilor ce este okay si ce nu pe server, daca cumva ei nu au citit regulamentul sau au facut o greseala; Raspund intrebarilor adresate in chat de catre playeri pentru a ii ajuta pe cei noi etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur, folosesc Shadow Play, se misca mult mai okay mie decat celelalte programe. La fiecare ticket voi filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share