Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Heinrich Kaufmann [ RawSkills / ID: 55 ]


RawSkills
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Cotoc Alexandru
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Suceava
  • Cu ce va ocupati: Elev - Liceu - clasa a X-a
  • De cat timp jucati pe server: August 2018
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 4-6 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am experienta destul de vasta in Roleplay, incepand de la servere de sa:mp (RO-RP, LS-RP, RC-RP) pana la Garry's Mod, Arma II si de ceva timp FiveM. Cunosc regulamentul in totalitate si consider ca am trecut prin destule situatii incat sa ma descurc in orice problema.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt pasionat de informatica, actual sunt la profilul Mate-Info intensiv info, dupa cum am spus joc de ceva timp Roleplay(de pe la 10 ani). Cel mai mult imi place spontenaitatea in Roleplay si ca rola orice tip de caracter iti doresti. Sunt rabdator si sunt dispus sa ajut pe oricine pe calm, dar in acelasi timp nu imi place sa fiu luat peste picior.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Heinrich Kaufmann
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): RawSkills (https://steamcommunity.com/profiles/76561198140327906/)
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban Permanent - Bug Abuse, in rest nimic. Tin sa mentionez ca imi pare enorm de rau pentru ce am facut, stiu ca ceea ce am facut este de neiertat, dar va promit ca m-am indreptat si nu mai practic niciun fel de Bug Abuse.
  • ID-ul din joc: 55
  • Averea detinuta in joc: Nissan Skyline R32(51.000$ + tunning) + ~7000$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din cate stiu, nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, consider ca ma inteleg destul de bine cu staff-ul actual.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie nu cred ca as schimba mai nimic, decat ca voi avea posibilitatea sa ajut mai mult playerii acestei comunitati in diversele probleme intampinate de acestia.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa in mare parte cu ajutarea playerilor ce au diverse nelamuriri, cu interventia in situatii Roleplay in care s-a gresit in ceea ce priveste regulamentul sau cu introducerea noilor playeri in ideea de "Roleplay" si corectarea si indrumarea lor in ideea indreptarii lor spre bine.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share