Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cosmin Mihai [ cosM1n / 52 ]


cosM1n
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Cosmin
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Moreni,judetul Dambovita.
  • Cu ce va ocupati:Momentan elev in clasa a XII-a,pe timpul verii lucrez pe litoral.
  • De cat timp jucati pe server:Joc pe acest server de 2 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Timpul pe care il pot aloca server-ului pe zi este aproximativ de 6-8 ore.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu pretind sa cred ca merit aceasta functie,deoarece petrec foarte mult timp pe server,cunosc regulamentul server-ului si pot ajuta playerii noi veniti pe server cu informatiile de care ei au nevoie,eu cunoscand deja acele informatii,jucand de atata timp pe server.Desigur si pana acum am ajutat playerii,eu tin sa cred ca poti ajuta si fara acest grad,dar daca aplicatiile s-au deschis am zis sa incerc.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Cosmin,am varsta de 18 ani,sunt o persoana prietenoasa si foarte calma,este foarte greu sa ma enervezi,ma pot imprieteni cu oricine,daca tu imi dispui respect,cu siguranta il vei dobandi si de la mine cu cea mai mare seriozitate.Asemenea,am si simtul umorului,sunt o persoana de fel glumeata,dar cand vine vorba de seriozitate,eu zic sa fim cu capul pe umeri si sa facem ceea ce ni se spune.Respect cu strictete regulamentul ce imi este impus.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Joey Yosemite
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ZeN
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am acumulat.
  • ID-ul din joc:52
  • Averea detinuta in joc:Detin aproximativ 6000$ si un BMW E39.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Cred ca m-as remarca prin limbajul respectuos si activitatea mea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajutarea si explicarea playerilor noi veniti pe server cu tot ceea ce au nevoie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Daca eu am mintit aici,asa sa fie!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share