Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Marian Andrei [ xAndrei. / ID: 99 ]


Andrei.
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Merlita Andrei
  • Varsta reala: 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Liceul , iar majoritatea timpului liber mi-l petrec la PC jucand fiveM sau diferite jocuri.
  • De cat timp jucati pe server: Din vara lui 2018
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: In timpul saptamanii 3-4, depinde cum vin de la liceu , iar in week-end minim 5 sau chiar toata ziua.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt capabil pentru aceasta functie datorita faptului ca am o experienta destul de mare in Roleplay avand in vedere ca de 2 ani joc fiveM , sunt capabil de a ajuta playerii noi , am rabdare cu orice si oricine , ma descurc foarte bine in a lua decizii si cunoasterea regulamentului in totalitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Ma numesc Andrei , locuiesc in judetul Constanta si am varsta de 16 ani , sunt pasionat de sport , fotbal mai exact , dar nu mai pot juca deoarece am avut o fractura la picior care mi-a interzis sa mai practic acest sport ,  majoritatea timpului liber mi-l petrec jucandu-ma la PC sau afara cu prietenii . Sunt un tip cu simtul umorului , tin la gluma facuta in bunul simt si imi place sa imi fac prieteni noi si sa socializez cu toata lumea .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marian Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): xAndrei.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu, nu am nicio sanctiune anterioare.
  • ID-ul din joc: 99
  • Averea detinuta in joc: Un BMW M5E60 si 25.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut nicio altercatie .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi fi mult mai activ si mult mai dedicat serverului .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupa cu ajutorul playerii noi veniti , pentru a-i introduce in termenul Roleplay ,daca este cazul , sau cu anuminte informatii / nelamuriri despre server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , pot filma .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Bineinteles , fara nicio problema.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share