Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Joshua Harrison [hanzo / ID: 51]


hanzo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Cristian Bosoanca
  • Varsta reala: 17 ? 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Liceu si fotbal de performanta
  • De cat timp jucati pe server: 7 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: ~3 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie? (Minim 20 cuvinte): Pentru functia de helper ma recomanda probabil abilitatea mea de a ma intelege cu orice persoana , fie ea mai aroganta sau mai timida, drept dovada prieteniile legate cu unele persoane, si lipsa reclamatilor si a certurilor care sa ma aiba in prim-plan. Mereu am mers pe deviza ca pana si cel mai ingamfat om se poate deschide in fata ta daca stii cum sa procedezi. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) : Cea mai mare pasiune a mea este fotbalul, sport pe care il practic de la 6 ani si din care sper si cred cu tarie ca imi voi face o cariera de succes. Gaming-ul l-am datorita colegilor de la fotbal , cu care ma jucam diferite jocuri. De atunci, mi-am dedicat o mare parte din timpul liber jocurilor, incercand sa excelez la cateva dintre ele , fie ca vorbim de CS:GO sau de PUBG. Persoanele din jurul meu m-ar cataloga drept o persoana ciudata probabil, pentru ca am pareri si convigeri diferite de restul lumii, pentru ca eu prefer sa ma informez singur si sa judec apoi , decat sa o cred pe Andreea Esca pe cuvant. Incerc in tot ceea ce fac sa nu ma dezamagesc in primul rand pe mine, iar mai apoi pe ceilalti.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Joshua Harrison
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): hanzo
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 51
  • Averea detinuta in joc: -
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, si de fiecare data cand am gresit cuiva, mi-am cerut scuze in repetate randuri. Nu sunt genul care sa nu accepte cand greseste. Sunt aici sa imi fac prieteni, nu dusmani.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu daca as putea sa fac ceva diferit fata de ce reusesc actualele persoane din staff sa faca, pentru ca , de fiecare data cand am avut probleme m-au ajutat si au actionat ca la carte. A face ceva diferit ar insemna sa fac lucrurile gresit, si nu mi doresc sa se intample asta.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul , dupa cum ii spune si numele, este o persoana de incredere, care are experienta in roleplay si care trebuia sa aiba si putin din elementele lui Sherlock Holmes, pentru a-si da seama daca cineva minte. Trebuie sa ajute si sa explice, iar mai apoi, daca respectivul persista, sa sanctioneze.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur!


 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share