Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Razvan Andrei [ Krypt0NNN / ID: 115 ]


Krypt0NNN
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Razvan Andrei
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Student
  • De cat timp jucati pe server:din septembrie 2018
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 5-6 ore (minim)
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu sunt de parere ca merit aceasta functie deoarece sunt foarte activ,cunosc bine regulamentul, stiu sa iau decizii intelepte atat pentru mine cat si pe comunitatea FplayT<3,imi place sa interactionez cu playerii si sa le explic ce au gresit sau ce nu au gresit.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Niciodată nu mi-a plăcut să mă descriu.Pur şi simplu nu ştiu ce să zic ,deşi ar fi atât de multe lucruri de spus despre mine. Sunt o persoana cu multa rabdare, care nu trage concluzii pripite, sociabil, ajut playerii de orice natura ar fii problema. Imi place dreptatea si adevarul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Razvan Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Krypt0NNN
  • Sanctiuni anterioare pe server:Sanctiuni pot spune ca nu prea am avut parte de ele, cu exceptia unui singur ban de o zi.
  • ID-ul din joc:115
  • Averea detinuta in joc:o masina VIP+65K+BMW M6 E60
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu prea, in afara de o discutei cu Rares care mi-a acordat un ban de o zi.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As sta mult mai mult activ pe server in calitate de membru staff+consider ca am o rabdare si o buna maniera de explicare fata de alti membri Staff
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa opinia mea, un Helper se ocupa cu ajutarea noilor playeri intrati pe comunitatea FplayT si nu numai, rezolvarea problemelor care nu au o natura "In Character".
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da (OBS) mereu ca dovada
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share