Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Cristian Alexandru [RealCristiaN / ID 19]


GRM
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Cristian Alexandru
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Siracusa , Italia
  • Cu ce va ocupati: Student
  • De cat timp jucati pe server: De cand s-a deschis.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 3-6 ore.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece sunt destul de activ si din cate am vazut este nevoie mare de helperi pentru ca sunt foarte multi playeri noi care au nevoie de ajutor dar si multi care nu stiu sa faca rp.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) : Sunt un baiat simplu care in timpul liber se joaca pe calculator si imi place mult sa joc fivem deoarece atunci cand eram mic imi doream sa se faca un joc care sa arate mult ca viata reala si lumea sa se comporte ca atare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cristian Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Real CristiaN
  • Sanctiuni anterioare pe server: De cand ma joc stiu ca am avut un warn.
  • ID-ul din joc: 19
  • Averea detinuta in joc: 100k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai as fii foarte activ, as ierta pe cei care merita, si nu m-as simti intr-un mod superior fata de playeri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Helperii ajuta playerii noi care nu stiu ce sa faca deobicei cand intra pe server, baneaza playeri daca este nevoie, dau warn-uri daca este nevoie, si ajuta in general playerii. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share