Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Vlashov Rislki [Gotcha/31]


robert21iulian
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Robert Iulian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: sunt elev in clasa a 11a, am lucrat ca ajutor de ospatar, practic sala si kempo
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 5 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece sunt calm, imi place sa ajut lumea, stiu ce inseamna a fi Helper si stiu ca este o anumita presiune dar stiu ca voi face fata. Cunosc regulamentul serverului si definitiile fundamentale.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Robert, sunt un baiat simplu, imi place sa fac kempo si sala, ies afara cu prietenii, ma joc pe calculator, sunt o fire serioasa dar care stie de caterinca(cand este cazul)

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vlashov Rislki
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gotcha
  • Sanctiuni anterioare pe server: ban temporar de 9 zile din cauza iesirii premature din departamentul de politie
  • ID-ul din joc: 31
  • Averea detinuta in joc: 50.000~ (dupa wipe)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Deja raspund la intrebarile playerilor adresate pe chat;sunt activ; roleplay bun fac si fara a fi Helper. Prin urmare, nu as face diferit multe lucruri
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In mare parte cu ajutarea playerilor prin raspunsul la intrebarile in legatura cu sv, mersul la tickete
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share