Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Nicholas Gotti [Fanta / ID : 126]


Fanta
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Pesa Laurentiu
  • Varsta reala: 19 ani 
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Deocamdata somer, dar invat pentru admitere
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 2 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: In jur de 2-3 ore, uneori mai mult.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am facut parte din mai multe staff-uri de-a lungul timpului ( 2 ani CS 1.6, 3 ani SAMP, 1 an CSGO, 4 ani pe o comunitate cu Minecraft) deci consider ca experinta este punctul meu forte. De asemenea, ma pot ridica la standardele unui helper de calitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire foarte sociala, stiu sa apreciez glumele si de obicei nu ma supar daca unele sunt cam "trase de par". Imi place lucrul in echipa, poate pentru ca am facut volei de performanta si stiu sa ma adaptez pe necesitati. De asemenea sunt un om pe care lumea se poate baza in proiectele importante si care trebuie terminte cat mai rapid. Imi place sa stiu tot si sa invat tot ce e interesant. Anostul imi da senzatia de greata pana in maduva. Sunt foarte minutios si consider ca orice " . " si orice " , " conteaza. Imi place ca tot ceea ce fac sa fie perfect si apreciez complimentele pe baza muncii depuse. Nu vreau sa fiu luat in deradere si de asemenea nu ma las calcat in picioare de nimeni. Respect multi oameni si la randul meu sunt respectat asemenea. Nu sunt irascibil, am rabdare cat un ardelean (side joke) dar daca ma calci la coada, sunt sanse sa-ti raspund cu aceasi moneda. Ma pricep foarte bine la oameni si pot sa imi dau seama de felul lor de a fi din cate cuvinte schimbate cu respectivul. Urasc minciuna si nu imi place sa mint oamenii. Consider ca un adevar bine spus, este in totdeauna mai presus decat minciuna.
  • In rest, va las pe voi sa ma descoperiti mai mult decat aici.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nicholas Gotti 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ✪ Fanta # ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am primit sanctiuni pe server.
  • ID-ul din joc: 126
  • Averea detinuta in joc: Deocamdata doar cash. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar deloc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, pacifismul ma defineste.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sunt sigur ca modul meu de a fi este total diferit fata de restul, chiar si modul de a ajuta si a explica orice lucru.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea, un helper trebuie sa fie asemenea unui asistent medical ( medicul fiind oamenii din staff cu grad mai mare ), adica el trebuie sa se ocupe de oamenii care au dubii cu privire la orice legat de server. Un helper trebuie sa cunoasca foarte bine serverul si comenzi din cadrul lui, sa aiba un comportament demn de lauda si un limbaj pe masura. Playerii noi au nevoie de indrumare la inceput, deci helperul trebuie sa-i ajute. Asa cum se subintelege din nume "helper" - "Ajutor, asistent".
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Absolut.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Total de acord.

Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share