Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER] Ciprian Florin [ Ty.[] / 271]


Ty.[]
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Ciprian Florin
  • Varsta reala: Am varsta de 15 ani.
  • Orasul unde traiti:Locuiesc in Campulung Muscel, judetul Arges.
  • Cu ce va ocupati:In prezent sunt elev.
  • De cat timp jucati pe server:Joc pe server de cateva luni.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:Petrec pe server in jurul a 9-10 ore in weekend, iar in timpul saptamanii 3-4.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider că merit o şansă pentru a arăta ce pot, am muncit destul de mult pe server, nu am avut altercaţii cu ceilalţi jucatori, deci cu siguranţă nici cu colegii nu aş avea niciodată, pot spune că, comunicarea este unul dintre punctele mele forte, ajutându-mă în relaţiile cu jucătorii cu diferite nelămuriri despre server.Mai consider că sunt potrivit pentru această funcție, deoarece mereu încerc să dau dovadă de om model, să fiu dat exemplu. Mai pot spune că și din punct de vedere al comportamentului, care este de partea mea, sunt potrivit, fiind o persoană așezată, care își urmărește interesele și intrebuințările primite.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mă pot descrie ca o fire prietenoasă, o persoană curajoasă care nu stie ce este frica. O persoana care nu i-a plăcut niciodată să renunțe si din aceasta cauză am ajuns cine sunt azi. Calitățile mele ar fi urmatoarele seriozitatea, ca sunt serios in momentele potrivite și rapiditatea deoarece am o minte ageră. Mie nu-mi plac persoanele care rad, își bat joc de vestimentația altora sau se cred superiori față de alții. Mie-mi place să practic sportul fotbal, îl practic de foarte mult timp și consider că am acumulat experiență. Un alt lucru care-mi place este să-mi petrec timpul liber alături de familia mea și de prietenii mei.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ciprian Florin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Ty.[]
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut.
  • ID-ul din joc:271
  • Averea detinuta in joc: Am o avere de aproximativ 70 de milioane de lei.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu am avut asa ceva.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: În primul rând vreau să ajut majoritatea persoanelor care apelează la ajutor-ul unui helper/admin. Ceea ce cred că mă diferențiază față de alți participanți este că pot petrece mai mult timp în față calculatorului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupă cu nelămuririle jucătorilor începători, cu păstrarea atmosferei pe chat cât și în gameplay și cu ticketele trimise către staff.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, folosesc Bandicam.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share