Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Helper DoRiN4U69


DoRiN4U69
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Dorin Nica
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Iasi
  • Cu ce va ocupati:Speacker motivational ca hobby si de profesie Electrician.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in ori ce situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Din punctul meu de vedere cred ca merit aceasta functie deoarece sunt activ pe server si cunosc  problemele playerilor si cunosc bine regulamentul serverului si aplicarea lui.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Dorin si detin mirobolanta varsta de 18 ani, sunt pasionat de sport si-l practic de la frageda pruncie. Cand eram mic obisnuiam sa fiu luat de prost in institutiile de invatamant prost organizate asa ca parinti mei au decis sa ma inscrie  la MMA si de atunci viata mea a luat un salt imens in mentalitate si comportament, sportul ma invatat nu doar sa ma apar cat si sa comunic mult mai rational si calm cu oameni din jurul meu recalcitranti. De la varsta de 14 ani am inceput sa invat despre marketing si  cum sa-mi castig traiul muncind cat mai putin, in prezent sunt elev in clasa a 11-a si sunt multumit de realizarile mele si abea astept sa avansez in cariera sa vad ce-mi rezerva viitorul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Dorin Nica
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):DoRiN4U69
  • Ore jucate pe server:128+ ore.
  • De cat timp jucati pe server:De aproximativ 2-3 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:In jur de 2-3 ore depinde de program
  • Sanctiuni anterioare pe server: x2 warnuri pentru greseli minore
  • ID-ul din joc:2783
  • Averea detinuta in joc: Bentley Bentaya, Laborghini Aventador, Camaro ZL1, Ford Raptor, Range Rover, WW Golf 4, WW Golf 5, BMW M3e46,Xclas, CLS 2015, Speeder lux, Gonflabila, Jetsky si 250k cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Am fi acceasi persoana doar ca i-as trata pe toti jucatori cu egalitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutorul jucatorilor si cu grija roleplayului cat mai frumos si organizat pe server. Un helper trebuie sa-i invete si sa aiba grija de cei ce nu prea stiu cu ce se mananca roleplayul si trebuie sa le explice cum sta treaba si sa incerce sa-i ajute sa aibe un gameplay placut si un roleplay demn de un server de hardrp.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, fac liveuri aproape zilnice pe comunitate
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by DoRiN4U69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share