Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Joshua Harrison [hanzo / ID: 51]


hanzo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristi
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Ma straduiesc sa termin clasa a 11-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Beyond perfection.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca sunt un jucator vechi, am crescut odata cu server-ul si cunosc foarte bine ce poate el si playerii lui. De asemenea , asa cum cat timp eram in politie ajutam intotdeauna cadetii si ii invatam lucrurile de baza, pot face acelasi lucru si cu playerii noi. Faptul ca nu am fost sanctionat pentru Fail-RP, No Fear, MG, PG, etc, arata faptul ca roleplay-ul nu este un lucru strain de cunostintele mele si ca in cazul in care apare o problema , o voi judeca corect.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt din Bucuresti , orasul tuturor posibilitatilor. Ma rog, in 17 ani m-am mutat in 4 orase, asa ca e mult spus ca sunt din Bucuresti. Gaming-ul si prietenii din online au insemnat intotdeauna ceva important pentru mine , avand in vedere ca mutandu-ma din oras in oras trebuia sa trec dintr-un cerc social in altul , si poate ca daca nu aveam pasiunea asta ar fi fost mai greu. Asa am legat prietenii noi cu persoane pasionate de acelasi lucru, si am reusit sa ma integrez mai bine. In FiveM am gasit oportunitatea perfecta de a-mi exercita una dintre meseriile pe care , in cazul in care nu ajung fotbalist , mi-as dori sa o practic pe viitor. Din pacate schimbarile la fruntea personalului si diferentele de mentalitate si viziune asupra viitorului factiunii m-au facut sa parasesc politia. Stiu ca in viata trebuie sa te adaptezi , insa sincer mie mi-a fost destul de greu sa-mi gasesc rolul pe server fara a fi politist, pur si simplu jefuitul si prefacutul de-a ''bad boy-ul'' nu sunt de mine, si cred cu tarie ca functia de helper mi-ar da din nou placerea si m-ar face nerabdator sa ajunga acasa sa ma joc FiveM, cum era inainte. Cred ca toata lumea ma stie drept o fire cu care poti sa glumesti. In prezent dezvolt o pasiune ciudata sa imi dezasamblez si sa asamblez la loc PC-ul, nu ma intrebati de ce. Mai incerc uneori sa fac mecanica la masina, iar prin asta ma refer ca ma mai pune maica-mea sa ii bag benzina cat plateste ea. Desigur ca am si defecte, insa este greu sa mi le recunosc singur. Daca puteam sa imi dau seama de ele , probabil ca as fi scapat de ele. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Joshua Harrison
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): hanzo
  • Ore jucate pe server: 70 
  • De cat timp jucati pe server: 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn, luat pentru limbaj , pentru ca cineva ma acuza ca am facut no fear drept politist, lucru care pe mine m-a deranjat avand in vedere ca eu petreceam atata timp perfectionandu-ma si exersandu-mi abilitatile, am reactionat putin nervos, insa nu l-am injurat pe el. Plus de asta aveam si sedinta si el voia sa stau sa ma cert cu el ca sa scape de puscarie.
  • ID-ul din joc: 51
  • Averea detinuta in joc: meh..
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?: Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cu siguranta as intra mai mult pentru ca as avea in sfarsit un rol pe server, mai apoi o sa ma duc la meditatii budiste ca sa scap de stres, sa pot asculta fiecare prostie (sau lucru bun) pe care o zic dragii mei colegi de roleplay.  As mai vrea sa fac si mai multe event-uri , am incercat si ca civil dar nu te prea baga nimeni in seama. Acum o sa fie mult mai usor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul este persoana care , cu ajutorul gradelor mai mari, ajuta la buna functionare a serverului. El trebuie sa ajute, sa informeze, sa avertizeze , iar mai apoi sa sanctioneze pe oricine nu cunoaste/nu respecta regulile serverului. El de asemenea trebuie sa asculte impartial ambele tabere care sunt implicate intr-un conflict, si sa ia decizia corecta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Yes.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share