Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ispaski Vladimir [ AndreyDumm / ID: 36 ]


AndreyDumm11
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Dumitru Andrei Mircea.
  • Varsta reala:15.
  • Orasul unde traiti:Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati:Liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana deschisa,sociabila,care stie sa puna punctul pe virgula cand este cazul.Sunt o fire calma,si ma las foarte greu enervat.Ca orice om,am si eu minusurile mele dar consider ca pot ajuta aceasta comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Nu ma consider o persoana complicata,imi plac lucrurile simple si consider ca viata trebuie traita la nivel maxim.Intru pe server cu foarte mare placere ,stiind ca gasesc persoane dispuse sa duca la capat un RolePlay mai complicat.Imi plac provocarile si incerc sa ma perfectionez pe mine ca persoana in fiecare zi deoarece nimeni nu e perfect ,toti gresim dar cel mai important este sa invatam ceva din greselile noastre.Imi place foarte mult electronica,si sunt fascinat de cat de mult a putut evolua.Vreau sa le multumesc prietenilor mei de care m-am atasat foarte mult pe server,am cunoscut foarte multe persoane deosebite cu care am legat prietenii stranse.Am avut o problema de sanatate ,iar activitatea mea a scazut ,dar promit sa revin in forta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ispaski Vladimir.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):AndreiM.
  • Ore jucate pe server:90.
  • De cat timp jucati pe server:8 Luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am.
  • ID-ul din joc:36.
  • Averea detinuta in joc:3,4 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,din contra;
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa explic playerilor inainte de a le da warn ,deoarece cred ca un om intelege mult mai bine daca ii este explicat pe un ton calm si glumet,iar aceea persoana va invata din greseala facuta.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor/intrebarilor playerilor si indrumarea lor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
  • Bafta tuturor!!!
Link to comment
Share on other sites

Sincer o aplicatie de nota 10 .

Cred ca meriti a 2-a sansa sa le arati ca esti mai bun ca prima data si mai pregatit..!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share