Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Michael Dragos [ TheFireDragon01 / 4112 ]


TheFireDragon01
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Jipa Dragos        
Varsta reala: 15
Orasul unde traiti: Bacau
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu consider ca merit aceasta functie, dar cred ca as putea ajuta comunitatea prin activitatea mea (mai ales ca vine vacanta) si prin capacitatea mea de a rezolva problemele dintre persoane(playeri).
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire calma, vorbareata, intelegatoare(mai mult sau mai putin),sociabila, energica si dornica de a ajuta. 
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Michael Dragos
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): TheFireDragon
Ore jucate pe server: aprox. 550h de cand ma joc pe server
De cat timp jucati pe server: Ianuarie 2018
Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5h
Sanctiuni anterioare pe server:- 
ID-ul din joc: 4112
Averea detinuta in joc: 50k si un Range Rover de 8.9k
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic special. As continua sa ajut noii jucatori, sa-i ajut sa inteleaga pe cei care au gresit cu ce au gresit. Singurul lucru in plus pe care l-as putea face ar fi de ai ajuta si pe cei care dau ticket pentru cazuri de FRP,MG, etc.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Cu ajutarea playerilor in diversele lor probleme.
Aveti posibilitatea de a filma în situa?iile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Esti de acord ca orice minciuna/informa?ie eronata din aceasta aplica?ie sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share