Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Toma Florin (2696)


Tomita2001
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Toma
  • 1.2 Prenume: Florin
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 26
  • 1.5 Înălțime: 1.89
  • 1.6 Greutate: 78
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă:  Paleto Bay nr. 19
  • 1.9 Număr de telefon: 781-0355

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da, sunt cetatean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici-o boala care m-ar putea afecta.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, sunt perfect sanatos d.p.d.v fizic.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  N-am comis nici-o crima!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am fost amendat o singura data depasirea limitei de viteza!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, detin un permis valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, n-am avut niciodata permisul de conducere retinut!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Foarte putin limba engleza!

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am mai trimis!
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Prima oara am fost acceptat, a doua oara n-am primit raspuns!
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Spitalul Paleto Bay, fiind acceptat, ajungand pana la functia de Medic Stagiar dupa care mi-am depus cererea de demisie!
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat o perioada ca sofer pe tir, acum 2-3 ani de zile. Am lucrat cateva luni si la Croitoria din Paleto Bay.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Paleto Bay fiindca imi doresc o meserie de viitor, in care sa nu stau cu teama zilei de maine ca pot fii dat afara. Avand in vedere ca sunt o persoana responsabila si foarte atenta, as putea face fata tuturor evenimentelor pe care le-as putea intalni in activitatea de politist. Doresc sa invat oamenii care gresesc sau incalca in vreun mod codul penal ca ceea ce fac nu este bine, explicand si aplicand sanctiunile codului penal astfel incat sa poata pe viitor sa constientizeze ceea ce urmeaza sa faca si sa nu mai faca astfel de greseli! Imi place sa interactionez cu alti oameni si ca politist cu siguranta voi intalni zeci de cetateni cu care pot interactiona prin diferite metode!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu ma consider diferit fata de ceilalti candidati fiindca aplicand la acest departament fiecare suntem egali. Poate ma pot diferentia fata de alti candidati, prin modul in care actionez asupra cetatenilor, nu sunt genul de persoana care sa se creada superioara fata de cineva si tot ceea ce fac imi asum indiferent daca este o situatie defavorabila mie! Sunt de parere ca toti ar trebuii sa ne ajutam intre noi indiferent de situatiile aparute, sa actionam toti laolalta fara a face diferente!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Florin
  • 5.2 Vârsta: 18
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: GTA V ma joc de peste un an, insa au fost anumite perioade in care n-am jucat.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc de peste un an, dinainte sa se acorde acel wipe, insa la fel, au fost anumite perioade cand nu m-am jucat!     
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: 167
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 2696
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu: Da!
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da/Nu: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da, le-am citit inainte de a efectua aplicatia!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da, l-am citit si voi recapitula asupra acestuia!
  • 5.14 Alte informații: Sper ca am reusit sa va captez atentia macar putin si multumesc pentru timpul acordat citirii acesteia!
Link to comment
Share on other sites

CV-ul dumneavoastra a fost:

admis.png.ef66a666b607126257eeb42f5972355e.png

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: Ascendancy#1210
  • Nume Discord:  Edward#0355
  • Nume Discord: Hyperion #3832
  • Nume Discord: David
    Nume Discord: Kazi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share