Sign in to follow this  
LucS16

Solntsevskaya Bratva

Recommended Posts

La fiecare petrecere la care mergeam se gasea cineva sa aduca iarba sau in unele zile ceva si mai bun.Dupa,eu si 2 prieteni de ai mei:Anatoly si Serghei am decis sa vorbim cu unul dintre traficantii nostrii sa ne invete sa facem munca lui.Desigur a cerut un pret si inca ce pret 100.000 de ruble care inseamna aproape 2000 de dolari americani la acea vreme.Chiar daca am furat din casele familiilor noastre a meritat pentru ca urma sa facem un profit colosal,ne gandeam noi.Dupa cateva luni in care am practicat asta voiam ceva mai mult,mai palpitant,mai... altfel.Asa ca am vorbit cu toti traficantii pe care ii intalnisem de alungul "calatoriei" noastre si in final am ajuns la Vladimir care urma sa ne ajute sa intram la initierea in Solntsevskaya Bratva.Desigur ca auzisem de Bratva,aceasta fiind una dintre cele mai mari grupari mafiote din Rusia.Stiam ca odata ce am intrat in asta nu mai puteam sa dam inapoi.Tesetele la care am fost supusi erau extrem de grele nu numai la nivel fizic cat si la nivel minatl.A trebuit sa facem lucruri pe care la acel moment ne doream sa fi uitat ca le-am facut,atunci fiind prima oara cand vreunul din noi comisese omucidere.Am fost pusi sa asasinam niste oameni din guvernul rus de rang destul de mare dar nu atat de mare incat sa le fie observata absenta acestora.Toti am fost acceptati,insa spre deosebire de gandul nostru de a face legea pe strazile Moscovei impreuna,am fost separati in diferite diviziuni.Primul an a fost destul de greu pentru ca nu ne mai aveam unul pe celalat si cel putin eu a trebuit sa ma inchid in mine din cauza lucrurilor pe care le facusem(ex.rapire,trafic de organe,proxenetism si omucidere) si pe care nu credeam ca voi ajunge vreodata sa le practic.Urmatorii ani au trecut mai repede deoarece incepusem sa ma impac cu ideea faptelor pe care le faceam si incepusem sa ma obisnuiesc cu noul colectiv si chiar aveam parte de putin respect.Dupa 5 ani auzisem ca Anatoly,vechiul meu prieten, ajunsese capitan al Bratvei si a avut puterea de a cere ca eu si Serghei sa fim mainile lui drepte.Anii au trecut ,insa Anatoly nu s-a crezut niciodata mai presus de noi si ne-a considerat fratii lui.Dupa un timp acesta a ajuns sa sa fie Pakhan(lider al mafiei) ,iar eu si Serghei am ajuns sa fim capitani si sa avem pe altcineva care sa ne faca treaba murdara.Acum strazile Moscovei sunt conduse de Bratva iar pe langa, Bratva mai are oameni in multe alte orase cum ar fi:St. Petrersburg(pentru care suntem in conflict cu Tambovskaya Bratva),Rostov sau Kazan.Desigur,avem o multime de teritorii si in:S.U.A,Canada,Franta,Spania,U.K si chair Africa si Australia.Am reusit sa facem undeva la 8 miliarde de dolari pe an(din trafic de arme,de droguri,de organe,spalare de bani,frauda,omucidere,prostitutie etc.).Pe de alta parte avem mafii rivale care sunt invidioase pe averile noastre ca si mafia albaneza,mafia cechcena si Tambovskaya Bratva(Tambov Gang).Insa cu toate acestea in fiecare zi cand ne trezim ne amintim de unde am plecat pentru ca daca nu am uita asta totul s-ar duce de rapa si am cadea inapoi.

DESCALIFCAT

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this