Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Oscar Corleone [Swappu/ id 29]


Swappu
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: Server 1.

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Ma numesc Lungu Andrei.
Varsta reala: Am frumoasa varsta de 17 ani.
Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Botosani.
Cu ce va ocupati: Sunt la liceu momentan.
De cat timp jucati pe server: De cand s-a deschis. Am jucat si pe celelalte servere.
Cat timp acodrati serverului pe zi: Aproximativ 8-9 ore pe zi.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece cred ca am capacitatile necesare pentru aceasta functie si chiar daca am
facut unele chestii acum cativa ani cand era celalalt server, m-am maturizat si am invat multe lucruri legate de RP si regulament. As aprecia
foarte mult daca as primi o sansa.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat istet, calm, modest, prietenos si cu simtul umorului. Imi place mereu sa invat ceva
nou de care m-as putea folosi in viata, sa imi fac prieteni noi cu care sa socializez si sa rad si sa am cat mai putini dusmani.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Oscar Corleone
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Swappu
Sanctiuni anterioare pe server: -
ID-ul din joc: 29
Averea detinuta in joc: 30k si 2 masini
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):-
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Avand in vedere ca sunt foarte activ, as ajuta playerii care au o anumita problema legata
de server si sa ma ocup de cei care injura pe chat sau fac alte prostii.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu ajuta playerilor care au o anumita problema legata de server.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share